Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, troligen 1800-tal, Tibet, Buddha, förgylld brons och koppar, höjd 11 cm

187272

2013-05-25