Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Tibet, 1900-tal, föreställande Dharmapala Mahakala, förgylld brons, delvis bemålad, höjd med sockel 12 cm

187273

2013-05-25