Figuriner Sydostasien

Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien
Figuriner Sydostasien

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st., Sydostasien, 1900-tal, föreställande Buddha resp. Buddhahuvud, förgylld brons, höjd 24 resp. 13,5 cm exkl sockel

187276

2013-05-25