Oljemålning jakthundar

Oljemålning jakthundar
Oljemålning jakthundar
Oljemålning jakthundar
Oljemålning jakthundar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, jakthundar, olja på duk, signerad ....Breton, 40x60 cm

Lagning

187277

2013-05-25