Soffbord Karl-Erik Ekselius

Soffbord Karl-Erik Ekselius
Soffbord Karl-Erik Ekselius
Soffbord Karl-Erik Ekselius
Soffbord Karl-Erik Ekselius
Soffbord Karl-Erik Ekselius
Soffbord Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, brännstämplat JOC Design Karl-Erik Ekselius Made in Sweden, ek, höjd 55, 110x75 cm

187327

2013-05-25