Gunnar Nordström oljemålning

Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): " Ateljébordet III ", signerad G Nordström, olja på duk, 60x85 cm

Duklagning

187358

2013-05-25