Väggur empire

Väggur empire
Väggur empire
Väggur empire
Väggur empire
Väggur empire
Väggur empire

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, empire, träskuren och bronserad dekor, urtavla märkt Chr. Polhammar (Christoffer Polhem), daterad MDCLXXXVII, 86x68 cm

Skador, pendel och nyckel saknas

187361

2013-05-25