Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
VÄGGUR, 1800-tal, empire, träskuren och bronserad dekor, urtavla märkt Chr. Polhammar (Christoffer Polhem), daterad MDCLXXXVII, 86x68 cm
Skador, pendel och nyckel saknas
187361
2013-05-25