Golvvas Kina
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin, Kina, omkring 1900, balusterformad, rik polykrom dekor med motiv av fjärilar och fåglar mot celadonbakgrund, reserver innehållande figurscener, dekorhänklar, höjd 45 cm
Lagningar, skador
187363
2013-05-25