Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, omkring 1900, balusterformad, rik polykrom dekor med motiv av fjärilar och fåglar mot celadonbakgrund, reserver innehållande figurscener, dekorhänklar, höjd 45 cm

Lagningar, skador

187363

2013-05-25