Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i alm, höjd 74, 118x82 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, fanérsläpp
187371
2013-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner