Salongsbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i alm, höjd 74, 118x82 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, fanérsläpp

187371

2013-05-25