Rökelsekar Tibet
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CEREMONIKOPP med ställ, vitmetall och koppar, Tibet, 3 delar, dekor i form av ornamenterade inläggningar samt delvis genombruten dekor, total höjd 18 cm
Ej ursprungligen samhörande delar, slitage, repor, mittdelens fotring skadad
187382
2013-05-26