Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, fanérad i mahogny, ett fasettslipat glas, 184x74 cm
Beslag saknas, sprickor, fanérskador, glas med fläckar o nagg, ett senare glas
187400
2013-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här