Klubbat för:
300 SEK
4 000 SEK
KLAFFBBORD, mahogny, omkring 1900-talets mitt, England, med hjul, höjd 75, 112x50, total längd 137 cm
Torrsprickor och ytskador
187414
2013-05-26