Klaffbord mahogny

Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny

Klubbat för:

300 SEK

4 000 SEK

KLAFFBBORD, mahogny, omkring 1900-talets mitt, England, med hjul, höjd 75, 112x50, total längd 137 cm

Torrsprickor och ytskador

187414

2013-05-26