Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): "Den underliga dockan", etsning, 1917, signerad C. L. i blyerts, 27x22,6 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 108
187419
2013-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här