Sybord alm
2013-05-25
187429
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD med låda i sargen, 1800-tal, alm, höjd 76, 53x40 cm, nyckel finns
Fanérskador