Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEMMINGS, Robert (USA/Frankrike, 1900-tal): "Clair de Lune ... preis de Chateau Thierry", signerad Hemmings, märkt Paris1939 på spännram, olja på duk, 38x46 cm
187481
2013-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här