Robert Hemmings oljemålning

Robert Hemmings oljemålning
Robert Hemmings oljemålning
Robert Hemmings oljemålning
Robert Hemmings oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEMMINGS, Robert (USA/Frankrike, 1900-tal): "Clair de Lune ... preis de Chateau Thierry", signerad Hemmings, märkt Paris1939 på spännram, olja på duk, 38x46 cm

187481

2013-05-26