Fat fajans

Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, fajans, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 35 cm

Lagning

187485

2013-05-25