Sengustaviansk byrå
2013-05-25
187493
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, marmorskiva, fanerad med mahogny, mässingsbeslag, höjd 78, 96x47 cm
Nyckel saknas, sprucken skiva, kompletterad, ytskador