Curry Melin textiltryck

Curry Melin textiltryck
Curry Melin textiltryck
Curry Melin textiltryck
Curry Melin textiltryck

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MELIN, Curry (1923-2005): "Hurricane", signerad och daterad Curry Melin -83, textiltryck, 117x116 cm

187496

2013-05-25