Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NYBORG, Peter (Danmark, född 1937): "The Yourk dance", signerad P Nyborg o daterad a tergo 1991, olja på duk, 131x95 cm
Krackelerad
187499
2013-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här