Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, porslin, Korea, 18/1900-tal, dekor av blommor, celadon, meipingform, höjd 32 cm
Mynningsnagg
187502
2013-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här