Vas Korea

Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea
Vas Korea

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Korea, 18/1900-tal, dekor av blommor, celadon, meipingform, höjd 32 cm

Mynningsnagg

187502

2013-05-25