Diverse böcker ur Torsten Huséns bibliotek

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

DIVERSE BÖCKER, 1700-, 1800- och 1900-tal, bl.a. Oeuvres complètes de J.J. Rousseau, Retzius, Finska kranier samt Anatomische Untersuchungen m.m.
Ur Torsten Huséns bibliotek.

Varierande skick, skador och defekter.

187505

2013-05-28