Diverse böcker ur Torsten Huséns bibliotek
Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
DIVERSE BÖCKER, 1700-, 1800- och 1900-tal, bl.a. Oeuvres complètes de J.J. Rousseau, Retzius, Finska kranier samt Anatomische Untersuchungen m.m.
Ur Torsten Huséns bibliotek.
Varierande skick, skador och defekter.
187505
2013-05-28