Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 12 st, varav sex st sengustavianska Lindomearbeten, övriga sex sentida kopior, bemålade
Smärre skador och lagningar, någon förstärkning
187542
2013-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här