Gunghäst Gemla 1900-talets första kvartal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första kvartal, i skritt, bemålat trä brunt på grönmålade medar, sadel i skinn, man och svans i tagel, sitthöjd 66 cm

Färgförändringar, färgbortfall samt skador

187546

2013-05-26