Gunghäst Gemla 1900-talets första kvartal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första kvartal, i skritt, bemålat trä brunt på grönmålade medar, sadel i skinn, man och svans i tagel, sitthöjd 66 cm
Färgförändringar, färgbortfall samt skador
187546
2013-05-26