Gideon Börje oljemålning
2013-05-26
187547
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Solrosor, signerad Gideon Börje, olja på duk,
65x54 cm