Bolle 1800-tal
2013-05-25
187561
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOLLE, 1800-talets sista hälft, polykrom dekor, höjd 14, diameter 37 cm
Torrsprickor