Kaffekanna koppar

Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar
Kaffekanna koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA, koppar, 1800-talets början, på tre fötter, höjd 35 cm

Lagningar

187564

2013-05-26