Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ZETTERSTRÖM, Gunnar 1902-1965): "Byholma Wäddö", signerad och daterad G Zetterström-1950, olja på pannå, 46x55 cm
187597
2013-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här