Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar 1902-1965): "Byholma Wäddö", signerad och daterad G Zetterström-1950, olja på pannå, 46x55 cm

187597

2013-05-26