Emil Axel Krause akvarell

Emil Axel Krause akvarell
Emil Axel Krause akvarell
Emil Axel Krause akvarell
Emil Axel Krause akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRAUSE, Emil Axel (1871-1945): "St Michael´s Mount cornwall", akvarell, signerad EA Krause, 8,5x14 cm

187608

2013-05-26