Garnityr boullearbete

Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete
Garnityr boullearbete

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSUR, KANDELABRAR, 1 par, boullearbete, 1800-talets andra hälft, höjd 35-42 cm, pendel finns

Skador, nyckel saknas

187628

2013-05-26