Anna Palm olja

Anna Palm olja
Anna Palm olja
Anna Palm olja
Anna Palm olja
Anna Palm olja
Anna Palm olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM DE ROSA, Anna (1859-1924): Vy över Stockholms slott, signerad Anna Palm Stockholm, olja på läder uppklistrad på pannå, 35x45 cm

187672

2013-05-26