Peidestal 1 par empire

Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire
Peidestal 1 par empire

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PEIDESTAL, 1 par, empire, träskurna delfiner, förgyllt med polerat guld och slagmetall, träsockel, skiva av trä med marmorimitation, höjd 81, 46x36 cm

Pastellage skador, sprickor

187705

2013-05-26