Björn Thunström oljemålning

Björn Thunström oljemålning
Björn Thunström oljemålning
Björn Thunström oljemålning
Björn Thunström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

THUNSTRÖM, Björn(samtida): Komposition, signerad och daterad-60, olja på duk, 73x58 cm

Kuntoraportti

Krackelyr

187706

Päivämäärä:

2013-05-26