Björn Thunström oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
THUNSTRÖM, Björn(samtida): Komposition, signerad och daterad-60, olja på duk, 73x58 cm
Kuntoraportti
Krackelyr
187706
Päivämäärä:
2013-05-26