Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVORSEN, Halvor (Norge 1900-tal): Skogslandskap vid sjö, signerad H Halvorsen, olja på duk, 52x61 cm

187711

2013-05-26