Halvor Halvorsen oljemålning
Vollendet
2013-05-26
187711
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HALVORSEN, Halvor (Norge 1900-tal): Skogslandskap vid sjö, signerad H Halvorsen, olja på duk, 52x61 cm