Vilhelm Holmgren akvarell
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): (2) "Jeanne Holmgren f. Fernand", signerad V Holmgren, "Måladt sommaren 1916 på Vättershaga", akvarell, 19x16,5 cm, samt Grönskande landskap, monogramsignerad VH, akvarell, 18,5x13,5 cm
187724
2013-05-26