Skulptur Bertil Vallien
2013-05-27
187741
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta, i form av båt, signerad Kosta Boda B. Vallien 8BVAAT 999024/500, höjd med granitsockel sockel 8, båtens längd 25,5 cm
Folieringsskador