Grafik teckningar

Grafik teckningar
Grafik teckningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GRAFIK/TECKNINGAR/ORIGINAL, 18/1900-tal, bla teckningar av Einar Forseth, äldre gravyrer, etsningar av Edvard Bergh, varierande format

Skador

187756

2013-05-27