Vilhelm Holmgren oljemålning

Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Modell med stav, Stämpelmärkt atergo, olja på duk, 79x53 cm, oramad, rullad

Skador

187759

2013-05-27