Zornetsning "Sommar" ur Ord och Bild

Zornetsning
Zornetsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZORNETSNING "SOMMAR" I ORD OCH BILD, signerad i plåten, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, nittonde årgången, 1910. Rött klotband, rikt dekorerat och guldornerat.

187768

2013-05-28