Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZORNETSNING "SOMMAR" I ORD OCH BILD, signerad i plåten, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, nittonde årgången, 1910. Rött klotband, rikt dekorerat och guldornerat.
187768
2013-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här