Jardinaire omkring 1900

Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JARDINAIRE, omkring 1900, förgylld koppar, Louis XVI-stil, hänklar i form av vädurshuvuden, höjd 11, längd 29 cm

Insats med smärre nagg o repor, förgyllning med smärre slitage

187780

2013-05-27