Arthur Bianchini olja

Arthur Bianchini olja
Arthur Bianchini olja
Arthur Bianchini olja
Arthur Bianchini olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Insjölandskap, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 29x42 cm

187789

2013-05-27