Ewa Kuryluk olja

Ewa Kuryluk olja
Ewa Kuryluk olja
Ewa Kuryluk olja
Ewa Kuryluk olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURYLUK, Ewa (Polen född 1946): "Two landscpaes", signerad Ewa K, utställningsetikett a tergo, olja på pannå, 59x38 cm

187790

2013-05-27