Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Självporträtt, signerad V.Holmgren, olja på duk, 46x38 cm, stämpelmärkt a tergo
Smärre krackeleringar
187824
2013-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här