Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Från Rapallo, Italien", signerad och daterad Uno Vallman 1948, olja på duk, 83x68 cm
UTSTÄLLD: Osloutställningen 1948

Färgbortfall

187842

2013-05-27