Havsmotiv med båtar oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Havsmotiv med båtar, signerad och daterad Rodolfo ? -29, olja på duk, 80x120 cm

187851

2013-05-27