Viks fiskeläge oljemålning

Viks fiskeläge oljemålning
Viks fiskeläge oljemålning
Viks fiskeläge oljemålning
Viks fiskeläge oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Viks fiskeläge, signerad Carl Guderson, olja på duk, 28x34 cm

Smärre krackelering

187857

2013-05-27