Acke Oldenburg litografi

Acke Oldenburg litografi
Acke Oldenburg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLDENBURG, Acke (1923-2005): Interiör, signerad Acke Oldenburg 39/225, litografi, 61x87 cm

187868

2013-05-29