Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, metall, Märkt "AB ARMATURHANTVERK GÖTEBORG TYP 129",1950-60-tal, höjd ca 165, höj- och sänkbar

Slitage

187872

2013-05-28