Fåtölj 1920-tal

Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1920-tal, klädd i läder fäst med tellikor, lös sittplymå i sammet

Skador, slitage

187886

2013-05-28