Bengt Fransson oljemålning
2013-05-28
187893
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dam med röd hatt", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 22x27 cm